В переддень Дня Конституції України в залі засідань районної ради відбулося урочисте зібрання. 28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю народу і спираючись на споконвічне прагнення українського державотворення, прийняла Основний Закон – Конституцію України, який став реальною і дієвою підвалиною розбудови незалежної демократичної правової держави – повноправної учасниці світового співтовариства.

Ухвалення Конституції незалежної української держави стало знаковою подією новітньої української історії. Конституція увійшла у суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

З нагоди державного свята – Дня Конституції України в залі засідань районної ради відбулося урочисте зібрання. З привітаннями від голів РДА та районної ради перед державними службовцями, запрошеними виступили виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації С.Г.Абрамов, заступник голови районної ради Р.М.Гловацький. Міський голова С.М.Волошин передав усім вітання від депутатського корпусу міської ради. Керівники наголосили на тому, що всі ми маємо пам’ятати, що наша Конституція не лише визначає наші права, а й покладає на кожного з нас чимало обов’язків, які ми маємо неухильно виконувати, а кожною своєю дією демонструвати повагу до Основного Закону. Тільки власним розумом і наполегливою працею можна наповнити реальним змістом все, що задеклароване Конституцією. Керівники побажали, щоб у кожного з нас міцніло почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.
Користуючись нагодою, на урочистому зібранні керівники вручили Грамоту Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  редактору районної газети Вісті Хорольщини Н.О.Ватулі за активну участь в обласному щорічному творчому конкурсі „Журналіст року‟ та Грамоту районної державної адміністрації головному спеціалісту відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА О.О.Козироду, якою він нагороджений за високі професійні досягнення, сумлінну працю з нагоди Дня державної служби.
На урочистому зібранні присутніх привітали вихованці оздоровчого табору „Капітошка‟, що працює при районному центрі дитячої та юнацької творчості та солісти районного будинку культури Анастасія Олексенко, Катя Олійник та Альбіна Бибик.
У ці святкові дні всі ми сповнені віри у щасливе майбутнє нашої держави. Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почувалися захищеними і впевнено дивилися на перспективу. Коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека дійсно визнані найвищою цінністю, тоді ми зможемо з гордістю заявити, що Україна стала справжньою незалежною правовою демократичною державою і впевненою ходою крокує до європейської спільноти, в якій вона незабаром займе достойне місце.