В останню неділю вересня в Україні відзначають День дошкілля

В останню неділю вересня в Україні відзначають День дошкілля. Це урочиста подія не лише для вихователів дитячих садочків, а й для їх вихованців та батьків дошкільнят. До свята готуються заздалегідь, адже дошкільнята прагнуть показати своїм батькам, гостям всі свої досягнення й таланти. Традиційно святкові заходи з нагоди професійного свята відвідують поважні гості.

Так святковий захід в закладі дошкільної освіти „Веселка‟ м.Хорол з нагоди професійного свята – Дня дошкілля відвідали депутат обласної ради Ф.А.Мухтаров, перший заступник голови РДА С.Г.Абрамов та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА І.М.Потерайло. Їх привітно зустріла завідувач ЗДО А.М.Івахненко. Гості виступили з святковими привітаннями, вони говорили про цінність дошкільного виховання, про те, що щасливе дитинство і правильний підхід до виховання малечі стають запорукою успішності людини в дорослому житті. А ще говорили гості і про те, що в дошкільних закладах працюють люди за покликанням, терплячі і доброзичливі, які вкладають всю свою доброту, свої знання і уміння в своїх вихованців, виховуючи з них справжніх громадян і патріотів держави. Гості виконали приємну місію, вручивши грамоти та подяки РДА, районної ради, відділу освіти, молоді та спорту РДА кращим працівникам закладу дошкільної освіти, яких вони удостоєні за самовідданість в роботі та професіоналізм. Грамотами районної влади відзначені: В.І.Білик – працівник двору, опалювач, О.В.Радченко – вихователь, Л.О.Сопільняк – шеф-кухар. Грамоти відділу освіти, молоді та спорту РДА отримали вихователі В.М.Білаш та В.О.Семенюта. Фахраддін Аладдінович разом з С.Г.Абрамовим та І.М.Потерайло вручили ЗДО „Веселка‟ сертифікат на придбання бензопили „Foresta‟, яка так потрібна дитсадочку.
Виступаючи перед батьками та гостями, що прибули на свято, завідувач ДЗО Алла Миколаївна Івахненко подякувала керівникам виконавчої влади, депутатському корпусу районної ради та проявлену турботу, за розуміння проблем дошкілля та сприяння у їх вирішенні.
В цей святковий день долучаємось до привітань на адресу вихователів, всіх працівників дошкільних установ. Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Хай у ваших родинах панує щастя й достаток, у серцях — спокій і затишок, а в державі Україна - мир і злагода! Зі святом вас!