Увага! Важлива інформація!

Увага! 26 грудня відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації, де було розглянуте питання про ускладнення погодних умов на території Полтавської області 25-26 грудня 2018 року та заходи, спрямовані на подолання негоди.

Згідно протоколу №17/2018 засідання регіональної комісії вирішено:
- закрити з 11-00 год. 26 грудня 2018 року проїзд транзитного (пасажирського, вантажного, приватного) автотранспорту на території області до окремого розпорядження;
- з 27 грудня 2018 року скасувати освітній процес в закладах загальної середньої освіти області;
- рекомендувати утриматися від поїздок без нагальної потреби на приватному транспорті;
- рекомендовано обмежити внутрішньообласне пасажирське сполучення на час негоди.