Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України повідомляє про продовження терміну прийому заявок на конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році.Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у співпраці з Програмою Ради Європи

«Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Цього року професійний конкурс проводитиметься восьмий рік поспіль (започатковано конкурс у 2012 році). Термін прийому заявок на конкурс продовжено до 4 жовтня 2019 року. Оновлена інформація – на офіційному веб-сайті Міністерства: http://www.minregion.gov.ua/…/konkurs-krashhi-praktiki-mis…/.
З питань проведення конкурсу просимо звертатися за телефонами: (044) 303 99 16 (внутрішні112,113,114); (044) 590 47 76.

Маєте ідею цікавої ярмарки чи курсів підприємництва для школярів – беріть участь у конкурсі
Нагадаємо, що ОТГ, РДА, а також сільські ради можуть подавати заявки цього року на такі теми:
1.Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету.
2.Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад.
3.Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку.
Наприклад, у 2018 році перше місце в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» за темою «Формування безпечного життєвого середовища» отримала ідея Пирятинської міської ради ОТГ (Полтавська область) – «Система збору і вивезення твердих побутових відходів на території Пирятинської міської ОТГ та п’яти сільських рад-партнерів – основа для формування безпечного життєвого середовища в громадах».
Серед п’яти районних рад, що стали фіналістами минулорічного творчого змагання – і Хорольська районна рада, якою було підготовлено проект для участі в конкурсі „Кращі практики місцевого самоврядування‟ з теми „Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку‟.
Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко назвав кращі практики місцевого самоврядування об’єктивним показником лідерства місцевої влади і громад в процесах децентралізації.

Для участі у цьогорічному конкурсі потрібно заповнити заявку (завантажити текстовий файл) і надіслати її до 4 жовтня 2019 року електронною поштою на адресу: best.practice.ukraine@coe.int.
Відзначення переможців відбудеться в грудні.
Більше інформації про Конкурс 2019 року читайте за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/…/konkurs-krashhi-praktiki-mis…/.