Увага!

Управління соціального захисту населення повідомляє, що рішенням пленарного засідання двадцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 № 962 “Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки, зі змінами” затверджено Порядок виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських

та міжобласних автобусних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км) у новій редакції.

Порядок набрав чинності з 01.01.2019 року.

Звертаємо увагу на суттєвих змінах, внесених до Порядку:

Для виплати компенсації за проїзд пільговики звертається, не пізніше шести місяців з дня здійснення поїздки, за місцем перебування на обліку в ЄДАРП (учасники-добровольці АТО – за місцем реєстрації) до управління соціального захисту населення.

З 01.01.2019 підставою для відшкодування вартості проїзду на міжміських та міжобласних автобусних маршрутах загального користування є виключно фіскальний чек із зазначенням прізвища, ініціалів пільговика та номера посвідчення.

У разі здійснення поїздки з районних центрів області, де відсутні автостанції, або через автостанції області, з яких не проводяться відправлення на міжобласних маршрутах загального користування (станом на 01.12.2018 – смт. Чутове,  м. Гребінка, смт. Диканька, смт. Козельщина, смт. Машівка,  м. Решетилівка, смт. Шишаки), для виплати компенсації подається проїзний квиток за формою, затвердженою наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 25.05.2006 № 503 та додається виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про включення перевізника до ЄДР).

При цьому, квитки зразка, затвердженого наказом Мінтрансзв’язку від 25.05.2006 № 503, подані пільговиками до управління підлягають подальшому (з 01.01.2019) відшкодуванню за наявності наступних підстав:

послугу отримано у 2018 році в перевізника на міжміському та міжобласному автобусному маршруті загального користування (регулярні пасажирські перевезення);

дотримання заявником терміну звернення за відшкодуванням (не пізніше шести місяців з дня здійснення поїздки);

не перевищення встановленої пунктом 3 Порядку кількості поїздок (не більше 120 поїздок на рік; для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю – не більше 75 поїздок на рік, у період з 1 жовтня по 15 травня.);

відповідність квитка типовій формі, затвердженій наказом Мінтрансзв’язку від 25.05.2006 № 503.