Урочистості та святковий концерт відбулися в районному будинку культури з нагоди свята 8 Березня

Хоча на вулиці ще багато снігу, та вже чути перші подихи весни, а разом з тим радість березневого свята краси і любові, весняного тепла і ніжності, кохання і материнства –  свята 8 Березня. Це по-справжньому світле свято щоразу нагадує нам про роль жінки в суспільстві, в родині, про кохання, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.

Напередодні Міжнародного Дня прав жінок і миру у районному Будинку культури відбулися урочисті заходи. З вітальним словом до всіх жінок звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації С.Г.Абрамов, депутат обласної ради Ф.А. Мухтаров, заступник голови районної ради Р.М.Гловацький та міський голова С.М. Волошин.  Виступаючі говорили про те, що жінки беруть активну участь у громадському житті, створюють матеріальні блага, зігрівають родинним теплом, зберігають духовні і сімейні традиції. Вони зичили жінкам миру, любові, нев’янучої краси, щирих взаємин, поваги від колег і любові від рідних та дякували їм за  нелегку працю.
Кращих працівниць підприємств, установ, організацій з нагоди свята було відзначено Почесними грамотами та подяками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. За багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру Почесною Грамотою ОДА нагороджені: Горбатко Олена Володимирівна – учитель фізики та інформатики Хорольської гімназії та Одинець Світлана Анатоліївна – головна медична сестра Хорольської ЦРЛ. За високий професіоналізм, сумлінну працю і активну громадську позицію грамотою Полтавської обласної ради нагороджені Штейнберг Ірина Олександрівна – керівник апарату райдержадміністрації та Максюта Наталія Михайлівна – бригадир МТФ №1 сільськогосподарського виробничого кооперативу „Перемога‟.   Також з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру ряд кращих працівниць були відзначені грамотами районної державної адміністрації, районної та міської ради,  які їм вручили очільники району.
По завершенню урочистої частини відбувся святковий концерт. Пісні та виступи присутнім дарували кращі самодіяльні колективи та виконавці: Василь Прокопенко. Василь Теренько, Валентина та Володимир Олійники, Ігор Мілевський, Анатолій Крутько, Народний самодіяльний ансамбль „Мрія‟ РБК, дует у складі Володимира Зіненка та Вікторії Бовкун, Анастасія Олексенко, Даша Терещенко, жіночий ансамбль РБК, чоловічий інструментальний ансамбль РБК, інструментальний ансамбль ДМШ, Даша Мельник, танцювальні колективи ДМШ під керівництвом Тамари Штани та Марини Пінькас. Гумористичні номери виконав Анатолій Шило. У образі весни гостей  вітала Наталія Оржеховська.
Прикрасою урочистого заходу стали дві великі корзини з весняними квітами, подаровані чоловіками жінкам Хорольщини. Впродовж усього свята  в залі панувала урочиста атмосфера, наповнена  святковими привітаннями і жіночими посмішки.