Урочисте зібрання до Дня працівників сільського господарства відбулося в районному будинку культури

13 листопада з нагоди Дня працівників сільського господарства голова Хорольської районної державної адміністрації Роман Гловацький та голова Хорольської  районної ради Віра Мартюк привітали працівників сільського господарства з професійним святом.
За багаторічну сумлінну працю,  високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу Полтавщини та з нагоди Дня працівників сільського господарства було відзначено найкращих представників Почесною грамотою Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації, Подяками Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації, Почесними Грамотами Хорольської районної державної адміністрації та Хорольської районної ради.

Роман Миколайович і Віра Анатоліївна привітали всіх зі святом, побажали здоров'я, щастя, невичерпної наснаги і щоб професійне та особисте життя було світлим та сонячним, а цілеспрямованість та енергійність мотивували до нових висот.
Окрім того, з нагоди професійних та державних свят було вручено почесні нагороди працівникам галузей освіти, культури, охорони здоров'я, фізичної культури та спорту.