У районному військовому комісаріаті відбулися проводи призовників на строкову службу в ЗСУ

Урочиста атмосфера панувала сьогодні в Хорольському районному військовому комісаріаті, де відбулися проводи першої команди - дванадцяти призовників на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. Особливої атмосфери проводам додали звуки Народного самодіяльного оркестру Новоаврамівського сільського будинку культури, які супроводжували церемонію урочистого заходу.

Побажати успішної військової служби призовникам прийшли керівники району та міста - голова РДА Лариса Звірко, голова районної призовної комісії, перший заступник голови РДА Сергій Абрамов, міський голова Сергій Волошин. Поряд з хлопцями-призовниками батьки, рідні, їх друзі. Першою з напутнім вітальним словом до призовників звернулася голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, яка подякувала хлопцям за відповідальне ставлення до свого конституційного обов’язку, за громадянську позицію, за готовність служити в Збройних Силах України. Вона говорила теплі материнські слова, давала дружні поради та бажала хлопцям легкої служби, здобуття необхідних знань і навичок та гарних армійських друзів. Міський голова Сергій Волошин долучився до напутніх вітальних слів та поділився власними спогадами про армійську службу. Районний військовий комісар підполковник Дмитро Чернець привітав призовників зі знаковою подією в їхньому житті і дав ряд практичних порад аби вберегти хлопців від необдуманих вчинків, помилок під час служби в ЗСУ. Водночас військовий комісар запевнив хлопців та їх батьків, що призовники в зону проведення ООС (АТО) направлятися не будуть. З обласного збірного пункту, куди вони прибудуть сьогодні, призовників розподілять по командах, перед направленням до військових частин призовники пройдуть навчання на полігонах і в навчальних центрах ЗСУ. На згадку про урочисті проводи на строкову службу в ЗСУ хлопцям вручили невеличкі подарунки.
Служба в Збройних Силах України завжди була почесним обов’язком громадян, а здобуті знання і життєвий досвід ставали в нагоді в подальшому житті. Тож хай і для хлопців осіннього призову 2019 року армійська служба стане гарною школою, першою серйозною сходинкою в їх самостійне доросле життя.