У районному будинку культури відбувся святковий захід „Великодня радість землю обіймає‟

05 квітня в районному Будинку культури відбувся святковий захід ,,Великодня радість землю обіймає “, в якій активну участь взяли заклади освіти району . Районний захід відвідали голова районної ради В.А.Мартюк та керівник апарату райдержадміністрації І.О.Штейнберг.

Зі словами щирих привітань з наступаючим Великоднем до всіх присутніх звернулася голова районної ради В.А.Мартюк. Кожен зміг ознайомитися з виставкою пасхальних експозицій та майстер - класами з виготовлення писанок та пасхальних сувенірів, виробами народних умільців.
Керівники гуртків Хорольського районного центру дитячої та юнацької творчості провели майстер-класи з бісероплетіння, оригамі, народної творчості, образотворчого мистецтва для гостей заходу по виготовленню пасхальних сувенірів.