У районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України

6 грудня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України. Привітати військовослужбовців ЗСУ, всю хорольську громаду на свято завітали: голова РДА Л.М.Звірко, голова районної ради В.А.Мартюк, депутат обласної ради Ф.А.Мухтаров, військовий комісар С.О.Пилипенко.

„Україна пишається своїм військом. Фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога. Боєздатні Збройні Сили України - це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії. Переконані, що Збройні Сили України й надалі надійно стоятимуть на варті незалежності та територіальної цілісності України‟, - говорили виступаючі. Вони щиро подякували всім військовослужбовцям за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву, продемонстровані у ході антитерористичної операції. А також висловили вдячність ветеранам війни та військової служби за їх активну громадянську позицію у справі виховання молодого покоління майбутніх воїнів та вагомий внесок у відновлення боєздатності українського війська.За особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку з нагоди свята відзнаками Президента України нагороджені Олександр Ланець, Іван Соболєв та Станіслав Пилипенко. Відзнаки їм вручили керівники району під час урочистого зібрання. Пам'ять загиблих українських героїв присутні вшанували хвилиною мовчання.У цей день всі ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!  З нагоди свята бажаємо  хорольській громаді міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.