У Хорольському військовому комісаріаті відбулися перші проводи призовників на строкову військову службу до лав ЗСУ

По-родинному тепло було сьогодні в Хорольському районному військовому комісаріаті, де відбулися урочисті проводи першої команди - тринадцяти призовників на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. Особливої атмосфери проводам додали звуки Народного самодіяльного оркестру Новоаврамівського сільського будинку культури, які супроводжували всю церемонію урочистого заходу.

Побажати успішної військової служби призовникам прийшли керівники району Лариса Звірко та Віра Мартюк, голова районної призовної комісії Сергій Абрамов, міський голова Сергій Волошин, помічники депутата Полтавської обласної ради Фахраддіна Мухтарова, батьки, рідні, друзі хлопців-призовників. З вітальними словами до призовників звернулися: районний військовий комісар Дмитро Чернець, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, голова районної ради Віра Мартюк, міський голова Сергій Волошин, помічник депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова Віктор Склема. Всі вони дякували хлопцям за відповідальне ставлення до свого конституційного обов’язку, за виявлене бажання служити Батьківщині, відстоювати її незалежність та територіальну цілісність. Виступаючі побажали хлопцям успішної служби в лавах ЗСУ, набуття необхідних знань та умінь і надійних армійських друзів та повернення на рідну Хорольщину. А на згадку вручили хлопцям невеликі подарунки від депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова та міського голови.
Додамо, що цьогорічний осінній призов громадян триватиме по грудень включно згідно відповідного Указу Президента України. З 8 жовтня почав працювати обласний збірний пункт, з якого протягом осіннього призову на строкову військову службу відправлять 686 призовників З них до Збройних Сил України підуть служити 376 осіб, до Національної гвардії України – 230, Державної прикордонної служби – 55, Державної служби спеціального транспорту – 35. Перед направленням до військових частин призовники пройдуть навчання на полігонах і навчальних центрах ЗСУ. Протягом 12-18 місяців основним завданням призовників буде оволодіння озброєнням та технікою, в зону проведення ООС (АТО) призовники направлятися не будуть, - запевнив районний військовий комісар.
Долучаємось до щирих привітань на адресу призовників осіннього призову 2018 року і зичимо всім хлопцям гарної армійської служби, яка є першою серйозною сходинкою в їх самостійне доросле життя. Батькам призовників бажаємо щасливого повернення синів додому зі строкової служби в лавах Збройних Сил України.