17 вересня на державному рівні відзначаємо свято - День рятівника. В цьому році всі жителі Хорольщини могли пересвідчитися у сміливості, самовідданості та професійності наших рятівників, гасіння весняних пожеж на відкритих територіях Хорольщини, участь в ліквідації пожежі в зоні відчуження, ліквідація наслідків стихії на Закарпатті. І скрізь наші земляки з гордістю несли звання РЯТІВНИКА!

У день професійного свята рятівників Хорольщини привітав голова РДА Роман Гловацький. Роман Миколайович адресував слова вдячності за нелегку справу порятунку людей, за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і території.
Голова РДА побажав працівникам районного підрозділу ДС НС, рятувальникам ДПРЧ - 20 м.Хорол доброго здоров’я та благополуччя.
Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог, дорогі наші рятувальники!