Святковий захід з нагоди Дня ветерана відбувся у районному будинку культури

Святковий захід з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана відбувся минулої п’ятниці в районному будинку культури.Привітати ветеранів завітали на свято голова райдержадміністрації Л.М.Звірко, депутат обласної ради Ф.А.Мухтаров, міський голова С.М.Волошин, голова Президії районної організації ветеранів Д.А.Кражан. Свято розпочалося у фойє районного будинку культури за святковим столом,

який з нагоди Дня ветерана був організований за кошти депутата Полтавської обласної ради Фахраддіна Аладдіновича Мухтаров,  під час якого він із першим заступником голови Хорольської райдержадміністрації Сергієм Абрамовим у невимушеній атмосфері поспілкувався з ветеранами. Присутні на заході ветерани щиро дякували від усієї багаточисельної ветеранської громади Фахраддіну Аладдіновичу за проявлену увагу до старшого покоління, до ветеранів, за щирість і людяність!

Виступаючи з вітальним словом і звертаючись до присутніх, керівники говорили про те, що відзначення свята на державному рівні засвідчує глибоку повагу суспільства до людей старшого покоління, це висока оцінка їх ратних і трудових подвигів, неоціненного внеску у становлення державності та розвиток рідної Хорольщини, зміцнення та збереження економічного та культурного потенціалу України. У День ветерана ми вшановуємо свою гордість і славу, людей, які відстояли країну в боротьбі з нацизмом, пережили тяжкі роки Голодомору, відбудували країну після війни. Свято День ветерана – це добра нагода сказати добрі і щирі слова подяки людям літнього віку, які завжди залишаються для нас взірцем служіння державі і її народу, прикладом милосердя і кращих людських якостей. А ще це привід подякувати своїм батькам, дідусям і бабусям, які дарують свою любов, тепло своїх сердець дітям і онукам, передаючи їм життєвий досвід, набуті знання й уміння. Лариса Миколаївна Звірко, говорячи слова подяки ветеранам, розчулилась до сліз.
За традицією ряд ветеранів цього дня були відзначені Грамотами та Подяками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, яких вони удостоєні за багаторічну сумлінну працю і особистий внесок у соціально-економічний розвиток району.
На святі панувала тепла родинна атмосфера. Тут можна було зустріти своїх друзів, колег по роботі і просто знайомих. Говорили про буденне, про свої родини, про дітей і онуків, про батьків, згадували прожиті роки, мали добру нагоду просто насолодитися спілкуванням у дружньому колі.
Районний будинок культури разом з дитячою музичною школою приготував для ветеранів гарний концерт, виступи самодіяльних артистів та кращих аматорських колективів подарували людям позитивні емоції та гарний настрій.
Шановні ветерани! Коли дивишся на Вас, розумієш, що мабуть не вірно називати Вас літніми людьми. Адже Ви молоді душею, у Вас такі гарні обличчя, на яких світяться посмішки, а очі випромінюють доброту. І секрет Вашої молодості дуже простий – це безмежний оптимізм. Тому нехай і надалі ваша молодість душі, ваші веселі, щасливі посмішки ніколи не згасають.
Поважаймо, шануймо людей старшого віку, робімо добро! Шануймо кожного ветерана щирим, добрим словом, зробімо все, аби вони відчули себе потрібними суспільству, аби не було у них відчуття, що вони залишились на схилі літ самотніми, хай піклування про ближнього стане нормою нашого повсякденного життя. Щира повага і глибока вдячність вам за все, шановні наші ветерани! Живіть довго, оточені любов’ю і увагою дорогих вам людей!