Своє професійне свято відзначають працівники дошкільних закладів

Дитячий садочок для малюків недарма вважають першою школою життя, а той фундамент, який закладається в дитинстві, служить опорою для кожного з нас в подальшому житті. Тож виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, бо від його успішного вирішення залежить багато в чому і наше майбутнє. Традиційно наприкінці вересня працівники дошкільних установ відзначають своє професійне свято.

З нагоди Дня дошкілля голова райдержадміністрації Л.М.Звірко, голова районної ради В.А.Мартюк, депутат Полтавської обласної ради Ф.А.Мухтаров, разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту РДА І.М.Потерайло відвідали заклад дошкільної освіти „Малятко‟, що в районному центрі, де побували на святковому заході. Керівники привітали вихователів, всіх працівників закладу дошкільної освіти з професійним святом та виконали приємну місію – вручили грамоти райдержадміністрації та районної ради вихователю ЗДО Бірюк Інні Леонтіївні та помічнику вихователя Дерюзі Наталії Миколаївні, яких вони удостоєні за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди професійного свята. Фахраддін Аладдінович запевнив присутніх, що турбота про дошкільнят, про здоров’я людей, створення належних умов для навчання і виховання, були і залишаються пріоритетом у роботі його як депутата, він вручив закладу сертифікат для придбання лінолеуму для роздягальні, групових кімнат та коридору дитсадочку. Виконуюча обов’язки завідувача ДЗО Оксана Віталіївна Гунько щиро подякувала Фахраддіну Аладдіновичу та всім керівникам за турботу про дітей, за ту допомогу, яку вони надають дошкільному закладу.
Хорольська районна державна адміністрація та районна рада долучаються до щирих привітань на адресу всіх вихователів, працівників дошкільних закладів та зичить всім миру, добробуту, наснаги і всіляких життєвих благ! З професійним святом, Дошкілля!