Сузір’я талантів Хорольщини – 2018

Сузір’я талантів Хорольщини – 2018. На виконання районної програми „Опікуємося освітою на 2017-2020 роки” та Програми розвитку культури і туризму в Хорольському районі на 2016-2020 роки, з метою забезпечення адресної підтримки переможців Міжнародних, Всеукраїнських та обласних олімпіад, турнірів та конкурсів шляхом грошових винагород 24 червня на центральній площі міста Хорол відбулося урочисте вшанування

учнів-переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін,Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, переможців спортивних та творчих конкурсів 2017-2018 навчального року. На святі розуму і краси «Сузір’я талантів Хорольщини-2018» зібралися кращі із кращих – учні закладів загальної середньої освіти та позашкільних установ Хорольського району, наставники, батьки та громадськість.
На святі голова Хорольської районної ради Віра Анатоліївна Мартюк та виконуючий обов’язки голови Хорольської райдержадміністрації Сергій Гаврилович Абрамов привітали присутніх зі святом, яке вшановує молодість – Днем молоді та вручили
грошові винагороди 18 переможцям Всеукраїнських обласних олімпіад з базових дисциплін, 9 – переможцям Малої академії наук, 38 – переможцям та призерам інтелектуальних змагань, 43 переможцям та призерам творчих конкурсів, 37 – переможцям та призерам Всеукраїнських та обласних спортивних змагань.
Наступний блок свята присвячений учителям. Нагородження провели начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Миколаївна Потерайло та начальник відділу культури і туризму Хорольської районної державної адміністрації Ірина Анатоліївна Гунько. Грошові винагороди отримали 69 педагогів, тренерів та викладачів.
Всього на відзначення кращих учнів та педагогів згідно відповідних районних програм з районного бюджету виділено 55 тис. грн. (на виконання районної програми „Опікуємося освітою на 2017-2020 роки” - 40 тис. грн. та на виконання Програми розвитку культури і туризму в Хорольському районі на 2016-2020 роки – 15 тис. грн.).
Після урочистої частини відбувся святковий концерт. Усіх присутніх на святі привітали кращі виконавці та колективи закладів освіти району та дитячої музичної школи.