Стартував новий 2018-2019 навчальний рік

Версія для друкуВерсія для друку

Стартував 2018 - 2019 навчальний рік. 31 серпня відбулось свято у Хорольському агропромисловому коледжі ПДАА, 1 вересня - у Штомпелівській ЗОШ І - ІІІ ст. та Грушинській філії Новоаврамівського опорного ЗЗСО (тут було подвійне свято - ще й відкриття ДНЗ "Дивограй" у с. Грушине), Теплого осіннього ранку 3 вересня 2018 року гостинно відчинилися двері для школярів решти загальноосвітніх закладів району.

Перші керівники району в особі голови Хорольської РДА Звірко Л.М., голови Хорольської районної ради Мартюк В.А. та першого заступника голови Хорольської РДА Абрамова С.Г. побували на урочистостях з нагоди Дня знань в ряді шкіл, де привітали учнівські та педагогічні колективи з початком нового навчального року. Зокрема, голова РДА Л.М.Звірко відвідала Ялосовецький опорний заклад, Хорольську спеціалізовану школу 1-3 ст. №1. Голова районної ради В.А.Мартюк разом з першим заступником голови РДА С.Г.Абрамовим побували на святі Першого дзвоника в Хорольській гімназії, Петракіївському НВК. 31 серпня керівники району привітали студентів Хорольського агропромколеджу, а 1 вересня всі керівники разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту РДА І.М.Потерайло побували на урочистих заходах з нагоди Дня знань в Штомпелівській ЗОШ та Грушинській філії Новоаврамівського опорного ЗЗСО. Долучились до участі в святкових заходах і представники органів місцевого самоврядування, виконавчих комітетів, депутатського корпусу, місцевих господарств, відділу освіти, молоді та спорту РДА.
В районі підготовка до нового навчального року тривала кілька місяців, всі відповідні служби спрацювали як належить, - створено все необхідне, щоб першокласники навчалися в умовах Нової української школи. На обладнання 18-ти перших класів (а це комплекти меблів для вчителя та учнів, набір дидактичних матеріалів, "фабрики друку" для кожного класу) використано кошти державного, обласного та районного бюджетів.
100% готовність навчальних закладів до роботи в умовах старту НУШ - це результат наполегливої праці всіх без винятку зацікавлених осіб, це правильний підхід до розподілу бюджетних коштів. І, звісно ж, найкращий результат отримали ті громади, де до процесу зміцнення освітнього середовища долучились місцеві товаровиробники разом з сільською радою. Щиро вдячні Вишняківській, Староаврамівській, Штомпелівській та Ялосовецькій сільським радам, місцевим базовим господарствам (дякуємо СВК "Андріївський", ТОВ "Оріон-молоко", СТОВ "Мусіївське"). Окрема подяка депутатам Новоаврамівської ОТГ, фермерському господарству „Грунтознавець‟ (Чишку В.В.) за те, що завдяки їхній підтримці, наданій допомозі реалізувалась мрія жителів с.Грушине про відкриття в селі дитячого садочка, 1 вересня ДНЗ "Дивограй" гостинно відчинив свої двері для малечі.
Але будь-які, навіть найдорожчі меблі та обладнання - ніщо, якщо немає вчителя, здатного скористатися ними, навчати дітей. Перед сучасною школою стоїть нелегке завдання - виховати громадянина, здатного реалізувати власні потреби та рахуватися з потребами оточуючих, людину, готову жити в сучасному мобільному світі і мати не лише розумовий, а й емоційний інтелект. Тож тепер настає не менш відповідальна пора для педагогів НУШ, батьків першокласників та інших учасників навчально-виховного процесу.
З нагоди Дня знань і нового навчального року зичимо всім школярам успіхів і творчих починань, наполегливості і допитливості. Нових вам здобутків на шляху оволодіння знаннями. Зі святом, юнь Хорольщини!

Наверх ↑