Сьогодні відзначають Міжнародний День сім’ї

Сьогодні відзначають Міжнародний День сім’ї. Щасливі люди, що мають люблячу родину, яка їх підтримує і розуміє. Так і діти, якщо вони зростають у щасливій родині, вони впевнено крокують по життю, вони завжди можуть пригорнутися до маминого плеча і запитати батьківської поради. Сімейне виховання завжди сприяло гармонійному, всебічному розвитку дитини. Саме тому родинне виховання, підтримка прийомних сімей, сімей патронатних вихователів, сімей, що всиновили дітей, були і залишаються одним із важливих напрямків державної політики.

З нагоди свята – Дня родини заступник голови районної ради Юлія Бойко та керівник апарату РДА Ірина Штейнберг відвідали чотири прийомні сім’ї, що виховують п’ятеро дітей та побували в патронатній сім’ї в селі Андріївці, де нині на вихованні і утриманні перебуває троє діток. І, звісно ж, цього гарного дня керівники не могли не відвідати щасливу родину, яка взяла у свою родину дівчинку на правах рідної.
Діти щиро раділи квітам і подарункам, особливо іграшкам, які отримали з нагоди свята.
Районна державна адміністрація долучається до щирих привітань з нагоди свята. Затишку і родинного тепла зичимо всім в цей світлий день. Хай наші діти ростуть щасливими нам в радість. Миру, любові всім і сімейного затишку!