Сьогодні в обласному центрі вручили ряду відомих земляків посвідчення про присвоєння Почесних звань. Почесне звання “Заслужений працівник культури України” отримав і художній керівник Хорольського РБК Володимир Олійник

25 червня голова РДА Роман Гловацький взяв участь у розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації в режимі відеоконференції, яке провів голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.
Перед тим, як перейти до розгляду питань порядку денного, очільник області привітав науковців, освітян, працівників культури, промисловості та сфери послуг з присвоєнням Почесних звань відповідно до указів Президента України. Приємно відзначити, що посвідчення про присвоєння Почесного звання “Заслужений працівник культури України” вручили художньому керівнику Хорольського районного будинку культури, керівнику народного аматорського ансамблю "Світоч" Хорольського районного будинку культури Володимиру Олійнику, з чим ми його сердечно вітаємо.

На засідання були винесені наступні питання:
1. Про стан розкриття та розслідування кримінальних правопорушень з ознаками корупції підслідних Головному управлінню Національної поліції в Полтавській області та незаконного видобутку корисних копалин на території області.
2. Про стан реалізації в області проектів у рамках Національної програми "Велике будівництво".
3. Про підсумки економічного розвитку та виконання бюджету області за перший квартал 2020 року на виконання бюджету області за перший квартал 2020 року на виконання Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України".
4. Звіт щодо діяльності Головного управління Держгеокадастру Полтавської області за період 2019 року та перший квартал 2020 року.

За результатами розгляду питань, дано відповідні доручення відповідальним виконавцям.