Сьогодні в День визволення України від нацистів, голова РДА Роман Гловацький разом з посадовцями райдержадміністрації поклали квіти до меморіалів та обелісків, встановлених на честь взволителів та на місці поховання жертв війни

Щороку 28 жовтня наша держава відзначає День остаточного вигнання військ нацистів за межі України.
Воєнні дії в нашій державі тривали 40 місяців. За цей час своє життя втратили мільйони українців. І саме на теренах нашої держави під час Другої світової війни відбулися битви, що стали основоположними для визволення Європи від нацизму. Першими в грудні 1942 року були звільнені населені пункти Східного Донбасу. На жаль, нині ця територія знову потерпає від дій агресора.

Минуло вже 76 років з того переможного дня, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні. Море сліз пролито солдатськими матерями, вдовами та сиротами, і не можна виміряти глибину та гіркоту цього горя. Український народ завжди пам’ятатиме тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край. Сьогодні, 28 жовтня, голова Хорольської райдержадміністрації Роман Гловацький, заступник голови РДА Дмитро Кудря, керівник апарату Хорольської райдержадміністрації Ірина Штейнберг, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Ірина Потерайло, начальник відділу культури районної державної адміністрації Ірина Гунько вшанували безсмертний подвиг наших ветеранів покладанням квітів до меморіальних комплексів Хорольщини, до обелісків і пам’ятних знаків, встановлених на місцях поховання воїнів-визволителів та жертв війни.
Низький уклін і глибока шана Вам, ветерани Другої світової війни, за довгоочікувану Перемогу та самовіддане служіння народу і Батьківщині.
Щиро вітаємо громаду Хорольщини з 76-ою річницею визволення України від нацистів.