Сьогодні - День працівників банківських установ

Сьогодні - День працівників банківських установ. Районна державна адміністрація щиро вітає працівників банківських установ з професійним святом – Днем банківського працівника. У цей святковий день суспільство виявляє високу повагу до фахівців банківської справи, бо усвідомлює, що сумлінна та цілеспрямована праця кожного з них – це запорука фінансової стабільності нашої держави.

Ваш високий професіоналізм, працездатність та компетентність є важливою складовою майбутнього динамічного розвитку та фінансового благополуччя України.

Бажаємо, щоб в економіці та у банківській системі зміцнювалися позитивні тенденції, відновлювалась довіра до банків, пожвавлювалося кредитування економіки і населення, а банки працювали прибутково.
З нагоди професійного свята зичимо вам миру, здоров'я, невичерпної енергії, доброту та всіляких життєвих гараздів!
Зі святом вас!