Соціальний захист людей з інвалідністю є пріоритетним для керівництва Хорольщини

Питання підтримки, допомоги та залучення до участі у різноманітних галузях політичного, економічного та культурного життя, соціального захисту людей з інвалідністю завжди є пріоритетними для керівництва Хорольщини.

У реалізації державних і регіональних програм, спрямованих на забезпечення потреб людей з інвалідністю, керівництво Хорольської районної державної адміністрації та Хорольської районної ради тримає на контролі і виступає координатором заходів соціального захисту, щодо підтримки громадської організації ,,Хорольський осередок Всеукраїнської організації Союз інвалідів України“, яку очолює Мартюк К.Я.

З метою створення належних умов реабілітації та самореалізації осіб з інвалідністю та для проведення громадською організацією різних заходів, надано приміщення.

Розуміючи, які фізичні можливості має дана категорія людей, працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хорольської районної державної адміністрації:

• Аббуассба Бахааеддин С.М. (завідувач господарством)
  • Юрій Бова (інженер з охорони праці)
  • Олексій Манжос (водій територіального центру)
  • Лідія Бова (соціальний працівник)
  • Сергій Гайчук (соціальний робітник)
  • Світлана Мироненко (фахівець із соціальної роботи)
  • Людмила Крючкова (соціальний працівник)
  • Ігор Ткаченко (соціальний робітник)

на чолі із завідувачем відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Валентиною Гризодуб надали значну практичну допомогу у проведені ремонту даного приміщення, а саме фарбування вікон, дверей, підлоги та прибирання прилеглої території. Завдяки спільним зусиллям члени  громадської організації ,,Хорольський осередок Всеукраїнської організації Союз інвалідів України“ тепер мають можливість залучати всіх бажаючих до активного дозвілля, проявляти свої здібності та таланти.