Скорботні заходи з нагоди 86-их роковин Голодомору відбулися в районному центрі

У четверту суботу листопада Україна вшановує жертв Голодомору 1932-1933 років. Це національна трагедія і болюча сторінка в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію, загалом більше кількох мільйонів життів наших співвітчизників.На сьогодні понад двадцять країн світу визнали голод 1932-1933 років геноцидом української нації.

В переддень пам’ятного дня у районному центрі відбулися скорботні заходи з нагоди 86-их роковин страшної трагедії. Керівники району та міста, представники депутатського корпусу, районного військового комісаріату, державні службовці, делегації від підприємств, установ, організацій, учнівська та студентська молодь пройшли урочистою ходою до Пам’ятного знаку жертвам Голодомору, що встановлений поблизу Хорольського агропромколеджу та поклали корзину з квітами та живі квіти з колосками пшениці і калиною до підніжжя Пам’ятного Хреста в знак своєї жалоби до невинно убієнних. Колону скорботної ходи прикрасили Державні прапори та дівчата і хлопці в українському вбранні. Від виконавчої влади, депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради з нагоди пам’ятного дня зі словами скорботи до присутніх звернувся заступник голови районної ради Роман Гловацький. Учасники заходу схилили голови перед загиблими та пом’янули їх світлу пам'ять хвилиною мовчання. Найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та молитвою за їх упокоєння! Нехай Господь Бог прийме їхні душі до Царства Божого, а нас укріпить у вірі, надії, любові.