Штаб оперативного реагування щодо запобігання поширенню на території району коронавірусу інформує.На сьогоднішній день в Хорольському районі жодної підозри на випадок захворювання коронавірусом не зафіксовано.На самоізоляції перебуває 12 осіб, які перебували за кордоном.

18 березня на гострі респіраторні інфекції та грип в районі захворіло 24 особи, з них 1 госпіталізований.
Працівниками відділення дезінфектології Хорольського МВП ЛД ДУ „Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України“ щоденно проводиться дезінфекція громадського транспорту КП „Комунсервіс“.
Мобільною групою Штабу оперативного реагування сьогодні здійснено ще один рейд. Порушень не зафіксовано. В штатному режимі працюють продуктові магазини, аптеки, банки.
Шановні жителі Хорольщини, наполегливо просимо дотримуватись правил особистої гігієни, без зайвої потреби не виходити з дому. В разі повернення з-за кордону, повідомляйте сімейних лікарів та перебувайте на самоізоляції.
Телефон гарячої лінії 095 776 59 04