Щойно завершилося засідання регіональної та місцевої комісій з питань ТЕБ і НС, що проходило в режимі відеозв’язку. У районній державній адміністрації засідання провів голова РДА, голова місцевої комісії, керівник районного штабу Роман Гловацький. У засіданні взяли участь заступник голови РДА Дмитро Кудря, заступник голови районної ради Юлія Бойко, члени комісії, представники районних служб. Головним питанням, що розглядалось, було питання щодо стану епідемічної ситуації з захворюванням на COVID – 19 в державі, області, районі.

21 вересня (станом на 9:00) в Україні маємо 178 353 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, із них: 3 583 летальні, 78 184 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 2 675 нових випадків. Загалом проведено 2 058 638 тестувань методом ПЛР. За останню добу одужало 672 пацієнти.
Наразі коронавірусна хвороба виявлена у 1 534 осіб в Полтавській області. Рівень захворюваності серед жителів Полтавської області: 111 осіб на 100 тисяч населення (в Україні цей показник 468,3 випадки на 100 тисяч населення). Показник летальних випадків в області становить 2,4 на 100 тис. населення, цей показник значно нижчий, ніж по Україні. Високі показники захворюваності: у м.Полтава, м.Миргороді, Шишацькому, Диканському районах. З початку пандемії в обласному лабораторному центрі зроблено 33 250 досліджень (ПЛР – тести).
За інформацією Хорольського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ „Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України‟ маємо наступну епідситуацію:
у Хорольському районі зареєстровано 80 підозр на COVID – 19, нових за добу – 2. Всього підтверджених випадків COVID – 19 в районі станом на 17-00 год. 21 вересня – 22, вилікувалося – 8 осіб, продовжує лікуватися – 13, одна особа померла.
Головний контроль за дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних вимог в районі покладено на районне управління Держпродспоживслужби України в Полтавській області та районний відділ Національної поліції України в Полтавській області.
Голова РДА, керівник районного штабу з організації роботи по протидії поширенню коронавірусної хвороби Роман Гловацький у зв’язку з поширенням захворюваності на COVID – 19 вкотре наголосив на необхідності дотримання всіх карантинних вимог.
На цьому поки що все. Всім гарного вечора і будьте здорові!