Розвиток освіти, створення комфортних умов для навчання учнів - наш пріоритет

Наприкінці минулого тижня голова РДА Лариса Звірко, голова районної ради Віра Мартюк спільно з депутатом обласної ради Фахраддіном Мухтаровим відвідали Покровськобагачанську ЗОШ I-III ступенів. Керівники ретельно оглянули шкільне приміщення та визначили ряд першочергових завдань, які потрібно вирішити з метою створення належних умов для навчання і виховання дітей.

Особлива увага приділялась питанням енергозбереження, у школі потребує ремонту система опалення і водопостачання. Серед нагальних питань - облаштування харчоблоку сучасним кухонним обладнанням і проведення ремонту внутрішніх туалетів, завершення заміни старих вікон на сучасні металопластикові та проведення ремонту спортивної зали. Депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров пообіцяв посприяти у вирішенні даних проблем та запевнив, що влада спільно з депутатським корпусом області, депутатами ОТГ будуть завжди дбати про підростаюче покоління і спільними зусиллями надаватимуть посильну допомогу навчальним закладам аби створити комфортне освітнє середовище для школярів.