Роботи з реконструкції пологового відділення тривають

Днями з черговим робочим візитом у пологове відділення центральної районної лікарні завітали голова районної державної адміністрації   Л. М. Звірко та голова районної ради В.А Мартюк, депутати Полтавської обласної ради Ф.А. Мухтаров  та М.І. Міщенко, перший заступник голови районної державної адміністрації С.Г. Абрамов.

Разом із головним лікарем центральної районної лікарні  М.В. Виноградом і завідуючою пологового відділення Л.В. Величко вони оглянули хід та якість проведення ремонтних  робіт, поспілкувалися з медичними працівниками, представниками підрядної організації і технічного нагляду, які займаються безпосередньо реалізацією проекту.

Наразі дане питання продовжує залишатися на контролі  у керівників району та депутатів обласної ради.

У ході робочої зустрічі було обговорено  ряд поточних питань, над якими сьогодні працює адміністрація лікарняного закладу.