Районна державна адміністрація ініціювала скликання позачергової сесії районної ради з питання внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік

На виконання протокольного рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хорольського району від 19 березня 2020 року районною державною адміністрацією було ініційовано скликання позачергової сесії районної ради з питання внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік та спрямування вивільнених коштів на боротьбу з поширенням гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID -19.

23 березня голова районної ради Віра Мартюк провела засідання президії Хорольської районної ради. Члени президії розглянули лист районної державної адміністрації та рекомендували сесії районної ради внести зміни до показників районного бюджету 2020 року, спрямувати заощаджені кошти на потреби закладів охорони здоров’я району в зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID -19.
Голова районної ради Віра Мартюк проінформувала присутніх про вжиті районною владою, адміністрацією медичних установ заходи з вирішення питання підвезення до місця роботи медичних працівників. Підвезення медичних працівників, - запевнила голова, - буде здійснюватися службовим транспортом районної, міської, сільських рад, - таке спільне рішення було ухвалене днями на нараді в голови РДА.
Напередодні керівники району провели нараду з сільськими головами, де також було ухвалене рішення щодо перерозподілу видатків цьогорічних бюджетів сільських рад та спрямування зекономленої частини на боротьбу з коронавірусом COVID -19.
Члени президії внесли пропозицію активізувати роботу в даному напрямку із об’єднаними територіальними громадами.