Проведено виробничу нараду з головами сільських рад та ОТГ

4 липня  виконувач  обов’язків голови районної державної адміністрації С.Г. Абрамов взяв участь у виробничій нараді, яку провела голова районної ради В.А.Мартюк та заступник голови районної ради Р.М. Гловацький,  який організовує та очолює напрямок участі органів місцевого самоврядування у проектах розвитку територіальних громад району.

На засіданні розглядалися питання пов’язані із наповненням бюджетів усіх рівнів. Зокрема йшла мова про фінансове забезпечення галузей освіти, культури, медицини та соціального захисту населення.  Окрім цього було обговорено ряд інших питань, а саме:  участь у проектах розвитку територіальних громад, перспективи розвитку комунальних господарств, проблемні питання централізованого забезпечення питною водою громадян та утилізацію відходів.  Участь у нараді взяли голови  сільських рад та ОТГ.