Проведено семінар-навчання для соціальних робітників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

06 лютого 2019 року в залі засідань Хорольської районної ради проведено семінар-навчання для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації з порядком денним

:

  1. Про  внесення  змін  до  Положення  про порядок призначення  житлових

субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995     № 848.

  1. Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання

соціальних послуг) райдержадміністрації та завдання на 2019 рік.

У семінарі-навчанні взяли участь голова районної ради Віра Мартюк, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, керівництво та працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації та територіального центру. Всього участь у заході взяли 75 осіб.

 В ході проведення навчання керівники району обговорили з присутніми підсумки економічного і соціального розвитку Хорольського району за 2018 рік та пріоритетні напрямки роботи у 2019 році, зокрема у сфері соціального захисту населення. Акцентовано увагу на досить важку та відповідальну роботу соціальних робітників, які надають соціально-побутові послуги найбільш незахищеним верствам населення за місцем їх проживання, а це близько 600 осіб.   

У свою чергу директор територіального центру Людмила Бойко та соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома подякували керівництву району за постійну підтримку та допомогу.

Наверх ↑