Проведено нараду з питання організації пасажирських перевезень

6 квітня 2018 року у приміщенні райдержадміністрації перший заступник голови  РДА С.Г.Абрамов провів нараду з питань організації пасажирських перевезень у Хорольському районі. В роботі наради взяли участь: начальник управління соціального захисту населення РДА В.В.Лопітько,

заступник начальника управління – начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення РДА Т.В.Тищенко, завідувач сектору економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Д.Г.Кудря, Ялосовецький сільський голова С.С.Турчанінов та перевізник, приватний підприємець В.В. Кобець.
Першим розглянуте питання про внесення змін до порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автомобільних маршрутах загального користування. Інформував: завідувач сектору економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Д.Г.Кудря, який акцентував увагу на тому, що набрала чинності Постанова КМУ № 180 від 07.02.2018 року „Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування“, згідно якої внесено зміни до Постанови КМУ № 1081 від 03.12.2008 року „Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування“. Даною Постановою організація пасажирських перевезень на автобусних маршрутах, що не виходять за межі району (внутрішньорайонних) покладена на районні державні адміністрації. Відшкодування витрат перевізнику за надані послуги з перевезення пільгових категорій населення покладено на управління соціального захисту населення.
В ході наради зазначалось і те, що до районної державної адміністрації, а також на урядову гарячу лінію продовжують поступати звернення від громадян-мешканців району з приводу організації пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах, в тому числі, і щодо відмови перевізника здійснювати перевезення осіб з числа пільгових категорій.
Другим питанням заслухано інформацію начальника управління соціального захисту населення РДА В.В.Лопітько про відшкодування витрат перевізнику за надані послуги з перевезення осіб пільгової категорії. За результатами розгляду даного питання приватному підприємцю, перевізнику Кобцю В.В. доручено надавати послуги пільговим категоріям громадян на основі пред’явлених посвідчень, користуючись в роботі наявним переліком пільгових категорій громадян населення, визначених в додатку до договору про відшкодування витрат за надані послуги по перевезенню пільгових категорій громадян, підписаних між управлінням соціального захисту населення населення РДА та приватним підприємцем В.В.Кобцем.