Проведено інформаційно-просвітницький тур за маршрутом Великі Липняги (Семенівський район) – Хорольська яма (м. Хорол) – Шумейкове урочище (Лохвицький район)

27 жовтня 2018 року, напередодні 74-річниці визволення України від нацистських загарбників, Департаментом культури і туризму Полтавської облдержадміністрації проведено інформаційно-просвітницький тур за маршрутом Великі Липняги (Семенівський район) – Хорольська яма (м. Хорол) – Шумейкове урочище (Лохвицький район).

В м. Хорол проведено тематичну екскурсію біля пам’ятників жертвам концтабору “Хорольська яма” та покладання квітів на вшанування пам’яті загиблих.
До екскурсії долучилися голова Хорольської райдержадміністрації Л.М Звірко, керівник апарату Хорольської райдержадміністрації І.О. Штейнберг, виконуюча обов’язки начальника відділу культури і туризму Хорольської райдержадміністрації М.М. Остапенко.  Л.М. Звірко вручила учасникам туру сувенірну продукцію на згадку про Хорольщину.