Проведено годину пам’яті „Дитинство, обпалене війною”, приурочену Дню пам’яті та примирення

8 травня 2018 року центральною районною бібліотекою була проведена година пам’яті „Дитинство, обпалене війною”, приурочена Дню пам’яті та примирення. Захід був проведений для учнів старших класів ЗНЗ №1. З вітальними словами до присутніх звернулася  керівник апарату Хорольської районної державної адміністрації Ірина Олександрівна Штейнберг.

Також на заході була присутня начальник відділу культури і туризму Ірина Анатоліївна Гунько. В  проведенні години пам’яті  взяли участь самодіяльні поети, члени літературного об’єднання „Хорольські дивоцвіти”: Олександр Заїка, Таїсія Артюшенко, Любов Новак, Людмила Ревека, Катерина Штемпель та Оксана Левіна. Вони поділилися з присутніми  роздумами про  воєнне життя, які тісно переплелися із їхньою творчістю. У виконанні авторів звучала їхня поезія,  присвячена тим буремним рокам. Під час години пам’яті звучали пісні у виконанні  ансамблю „Берегиня” Хорольського територіального центру, дуету Любові Новак та Катерини Радзуль та учениці ХДМШ  Поліни Сістук. До заходу було  підготовлено мультимедійну  презентацію  „Діти війни” та книжкову  виставку „І знову Травень нагадає історію жахливих днів”.