Продовжується робота по врученню ,, пакунків малюка“

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує свою роботу по врученню ,,пакунків малюка “ для новонароджених дітей.

08 жовтня директор районного центру для сім’ї, дітей та молоді Н.О. Бровко разом з головним спеціалістом сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації О.С. Волошиною побували в с. Вишняки, с. Вербине, с. Велика Попівка,  м.Хорол  де вручили ,,пакунки малюка “ шести сім’ям у яких народилися немовлята та привітали батьків з прекрасною подією – народженням діточок. Побажали малюкам рости розумними і здоровими на радість батькам.

Кожна дитина отримає від держави такий пакунок аби на перших етапах життя у мами було все, щоб доглянути дитину. Адже ,,пакунок малюка “ видається додатково до виплати при народженні дитини, орієнтовна вартість якого складає  5000 грн.