Про утворення дільничних виборчих комісій з виборів Президента України

Версія для друкуВерсія для друку

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
31 БЕРЕЗНЯ 2019РОКУ
ОКРУЖНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ З ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 148
ПОЛТАВСЬКИЙ   РЕГІОН

П О С Т А Н О В А
м. Лубни
«12» березня  2019 року                22год.45хв                                      № 10

Про утворення дільничних виборчих комісій  з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

Розглянувши подання кандидатів на пост Президента України, зареєстрованих  Центральною  виборчою комісією, щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів Президента України на чергових виборах  Президента України 31 березня 2019 року та додані до них документи, відповідно до частини третьої статті 2, пункту  2  частини четвертої статті 11, пункту 1 частини другої, частини третьої  статті 13,частини першої, другої, шостої, дев’ятої - одинадцятої, тринадцятої, чотирнадцятої  статті 24 Закону України «Про  вибори Президента України», Окружна виборча комісія
постановляє:
1. Утворити дільничні виборчі комісії з виборів Президента України на чергових виборах  Президента України 31 березня 2019 року територіального виборчого округу № 148  згідно  з додатками 1-216.
2. Дільничним виборчим комісіям   з  виборів Президента України проінформувати громадян про свій склад, місце знаходження та режим роботи у визначений цими комісіями спосіб.
3.  Звернутися  до голів районних державних адміністрацій, Великобагачанської,  Лубенської, Оржицької, Семенівської, Хорольської та Лубенської міської ради з проханням опублікувати  в засобах масової інформації або розмістити на офіційних сайтах у семиденний строк від дня  прийняття відповідної  постанови.

 

Голова
окружної виборчої комісії                  Степанова Л.В.

 

Наверх ↑