Про доцільність зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання йшла мова на засіданні Комісії з питань захисту прав дитини

Версія для друкуВерсія для друку

27 серпня під головуванням голови РДА Роман Гловацький відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини. Розглянуто питання „Про доцільність зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання‟.У районі здійснено моніторинг безпеки та потенціалу 32-х сімей, в які на період карантину повернулися діти із закладів інституційного догляду та виховання.

На засіданні Комісії з питань захисту прав дитини при Хорольській РДА, яке щойно завершилося, розглянуто заяви батьків щодо доцільності подальшого навчання дітей у вищезазначених закладах з можливістю цілодобового перебування. Враховуючи всі особливості зарахування дітей на цілодобове перебування до інституції, дотримуючись алгоритму здійснення цієї процедури, Комісією прийняті відповідні рішення, враховуючи права та інтереси дітей.

Наверх ↑