Призначено нового начальника Хорольського районного відділу поліції

Призначено нового начальника Хорольського районного відділу поліції

У п’ятницю, 20 листопада, відбулося офіційне призначення нового начальника Хорольського відділу поліції ГУНП в Полтавській області. Заступник начальника ГУНП в Полтавській області, полковник поліції Сергій Вікторович Безпалько представив особовому складу райвідділу поліції нового керівника. Відповідно до його наказу Хорольський відділ поліції віднині очолює майор поліції Євгеній Володимирович Карпець.

До цього у різні роки новопризначений керівник працював на посаді начальника Оржицького відділення Лубенського відділу поліції, а ще раніше – начальником Лубенського відділу поліції, начальником Чорнухинського відділення Лохвицького відділу поліції, начальником Лохвицького відділу поліції, начальником відділення поліції №2 Кременчуцького відділу ГУНП в Полтавській області.

Євгеній Володимирович уже знайомий із особовим складом Хорольсько відділу поліції, адже ще до впровадження реформи правоохоронної системи працював у 2014 році на посаді заступника начальника – керівником кримінальної міліції Хорольського РВ УМВС України в Полтавській області, а потім і начальником.