Привітання жителям Хорольщини від депутата обласної ради Ф.А.Мухтарова

Шановні жителі району та міста! Вітаємо Вас  з Новим роком та Різдвом Христовим! Зустріч Нового року - це завжди дивовижна пора, хвилююча і радісна. Тому дозвольте від щирого серця привітати вас із прийдешнім Новим роком та Різдвом і побажати міцного здоров'я  і натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань!

Бажаю вам благополуччя і Божої благодаті! Нехай рік Новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Бажаю, щоб ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи - вагомими та переконливими!
Нехай прийдешній рік буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове сповнить серце любов'ю, надією і вірою! Щастя вам, подальших професійних досягнень, миру і злагоди в сім'ї. Тепла і світла у ваших оселях!

Депутат Полтавської обласної ради   Фахраддін Мухтаров