Привітання з Великоднем від керівників району всім жителям та гостям Хорольщини

Шановні хорольці! З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть наші найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту! Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжував Вас і Ваші родини, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Нехай Ваші душі стають світлішими, серця пламеніють любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

Голова районної державної адміністрації                                                              Голова районної ради

Л.М.Звірко                                                                                                             В.А.Мартюк