Привітання керівників з Днем молоді

24 червня – День молоді
Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя.
Дорогі юнаки та дівчата! Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте амбітні плани на майбутнє.
Вам будувати майбутнє нашої держави. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість стануть запорукою подальших успіхів на шляху розбудови української державності.
З нагоди свята бажаємо усім молодим творчої енергії, сміливості та впевненості на життєвому шляху, втілення найзаповітніших мрій.