Привітання керівників до Дня державної служби

Шановні державні службовці! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!Вітчизняна державна служба пройшла тривалий шлях становлення. Цього року вона відзначає своє 100-річчя. Ми з повним правом можемо пишатися її історією та значним внеском в утвердження і зміцнення незалежності України.

Сьогодні народ очікує від державного службовця професійності, високої моральності й патріотизму, безумовного дотримання законності. Система державного управління сучасної України має відповідати європейським стандартам, ефективно реагувати на запити суспільства, сприяти поліпшенню життя кожного громадянина. Віримо, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на розбудову української державності, забезпечення демократії й верховенства права, економічний розвиток країни та зростання добробуту українського народу.
Бажаємо Вам невичерпної енергії, міцного здоров’я, нових звершень та здобутків. Сердечно зичимо Вам і Вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра, щастя, благополуччя та задоволення від вашої почесної праці.

Голова районної державної                                         Голова районної ради
       адміністрації                                                               В.А.Мартюк
        Л.М.Звірко