Порушників карантину притягуватимуть до адміністративної відповідальності

Полтавців закликають утриматися від пікніків на час карантину

Вихідними  посилені наряди патрульної поліції контролюватимуть місця відпочинку, а саме парки, сквери, ліси тощо. В тому числі й за межами міста. Порушників карантину притягуватимуть до адміністративної відповідальності. Це принципова позиції обласної та місцевої влади.На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«Спільно з органами самоврядуваннями визначимо ті місця, які маємо закрити. Це місця масового відпочинку. Також спільно з правоохоронцями визначимо місця й за межами міста», – сказав Олег Синєгубов.

Як повідомив секретар міської ради Олександр Шамота вже визначені місця щодо масового скупчення людей. Це ставки в мікрорайоні Сади, Прирічковий парк та Полтавский дендропарк.

«Нині вже працюють мобільні бригади на дитячих майданчиках. Вони працюватимуть і в місцях відпочинку. Хочу звернутися до всіх і нагадати, у нас карантин введено не для того, щоб ми відпочивали на природі в компаніях. Один інфікований в компанії з 5 чоловік інфікує всіх інших. Вони своїх батьків і рідних. Тому прошу вихідними і в інші дні залишатися вдома, не виходити на шашлики, пікніки. Це небезпечно. Мінімальний штраф за порушення прави карантину 17 тисяч гривень», – зауважив Олександр Шамота.