Покращення медичного обслуговування - пріоритет у роботі районної влади та депутатського корпусу

Покращення медичного обслуговування, забезпечення якісних медичних послуг – пріоритет у роботі районної влади і депутатського корпусу. Днями Хорольську ЦРЛ відвідали голови Хорольської райдержадміністрації Лариса Звірко, районної ради Віра Мартюк, депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров,

перший заступник голови Хорольської райдержадміністрації Сергій Абрамов, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Потерайло. Першим гості оглянули дитяче відділення. Привід для цього візиту - завершення ремонтних робіт частини палат для маленьких пацієнтів та їх батьків. Щойно тут відремонтували дві палати, душову кабіну та санвузол. Це стало можливим завдяки депутату обласної ради Ф.А. Мухтарову, який у минулому році спрямував для потреби лікарні та жителів району 190 тис. грн. із обласного фонду розвитку територій. Долучилась до доброї справи і міська рада, яка теж виділила кошти для проведення ремонту.

Разом із головним лікарем Хорольської ЦРЛ Михайлом Виноградом, завідуючою відділенням Наталією Радько керівники оглянули палати відділення, обсяг проведених робіт. Якістю проведеного ремонту залишились задоволеними. Ведучи мову про подальші плани, депутат обласної ради Ф.А. Мухтаров пообіцяв і надалі фінансово підтримувати районну лікарню, у тому числі й за рахунок коштів обласного фонду розвитку територій.
Після відвідин дитячого відділення керівники спустились на перший поверх лікувального корпусу, де вирішили подивитись як проходять роботи з реконструкції пологового відділення. Цей проект реалізується на умовах співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку, районного, міського бюджету Хорольської міської ради, бюджету Семенівського району та місцевих сільських бюджетів Хорольщини. Загальна вартість проекту – більше 5,2 млн. грн. На даний час уже освоєно більше 2 млн грн., придбане медичне обладнання. В розмові з головним лікарем М.В.Виноградом керівники зауважили, що має бути найретельніший контроль за ходом виконання будівельних робіт, їх якістю та використаними матеріалами, на що головний лікар зауважив, що технагляд проводиться належним чином і запевнив, що ремонт завершиться в заплановані терміни і не за горами той час, коли лікарі та медперсонал пологового відділення Хорольської ЦРЛ охоче зустрічатимуть породіль не лише з Хорольського та Семенівського районів, а, можливо, й з інших сусідніх районів. Підтримка материнства і дитинства – це наш пріоритет у спільній роботі і надалі, - зійшлись на думці голови РДА, районної ради, депутат, перший заступник голови РДА та головний лікар ЦРЛ.
Насамкінець цього дня керівники з депутатом побували в першому корпусі центральної районної лікарні, де в перспективі буде відкрите відділення невідкладних станів, а для цього треба ще чимало: зробити сучасний ремонт, змонтувати ліфт, придбати необхідне медичне обладнання. Над цим і буде працювати адміністрація центральної районної лікарні разом з районної владою і депутатами всіх рівнів.