Петракіївська сільська рада відзначила своє 30-річчя

Урочистий святковий захід з нагоди 30-річчя створення Петракіївської сільської ради відбувся днями в приміщенні Хвощівського СБК. На святкування зібралися разом працівники та ветерани місцевого самоврядування, представники господарства, що працює на території сільської ради, шкільна молодь і навіть найменші жителі  – дошкільнята.

Приїхали на свято чимало гостей, яких радо зустрічав сільський голова Г.В.Тритяк. Серед поважних гостей: голови райдержадміністрації та районної ради Л.М.Звірко та В.А.Мартюк, перший заступник голови РДА С.Г.Абрамов, начальник відділу культури і туризму РДА І.А.Гунько, директор Територіального центру Л.О.Бойко, директор Хорольського агропромколеджу М.М.Чишко, редактор районної газети „Вісті Хорольщини‟ Н.О.Ватуля. Всі вони щиро вітали громаду з ювілейним днем народження, вручали подарунки та ювілейні адреси і зичили миру, добра і здоров’я її жителям. Також керівники району вручили Подяки обласної ради колишнім сільським головам, що очолювали громаду в різні роки: Т.О.Костенко, О.О.Козироду та М.І.Бублику.
З привітаннями виступили сільський голова Г.В.Тритяк та директор Петракіївського НВК Л.М.Загрива. Вони говорили про те, як змінилися навколишні села за останні роки, які досягнення цивілізації їх торкнулися, про те, які задуми вдалося реалізувати, як розвивається місцева інфраструктура та подякували людям, що працюють на благо громади, дбають про її добробут.
Свято тривало близько 4 годин, та ніхто не відчув втоми, лише радів за здобутки та успіхи односельчан. Насамкінець всі присутні переглянули велику концертну програму, яку підготували аматори місцевих сільських закладів культури та школярі.
Доручаємось до привітань на адресу жителів Петракіївської сільської громади і зичимо всім її жителям всіляких життєвих гараздів!