Перший заступник голови ОДА А.А.Пісоцький з робочою поїздкою побував на Хорольщині, де провів особистий прийом громадян

31 січня в приміщенні районної державної адміністрації особистий прийом громадян провів перший заступник голови облдержадміністрації А.А.Пісоцький. На прийомі також були присутні: голова РДА Л.М.Звірко, перший заступник голови РДА С.Г.Абрамов та депутат обласної ради Ф.А.Мухтаров.

Головний лікар ЛЗ „Центр ПМСД Хорольського району‟ Л.М.Соболь звернувся до обласного керівника з проханням посприяти у вирішенні питання придбання автомобілів для лікувального закладу, оскільки наявних недостатньо для надання своєчасної медичної допомоги хворим. На сьогодні у двох амбулаторіях транспорт взагалі відсутній, в решті медичних закладів він відпрацював понад 30 років. Потрібен автомобіль і для перевезення тяжко хворих пацієнтів у районному центрі. Перший заступник голови ОДА пообіцяв допомогти у вирішенні даного питання за рахунок коштів державної субвенції на розвиток сільської медицини.
Звернулися за допомогою до першого заступника і Штомпелівський сільський голова В.О.Іщенко разом з депутатами районної ради, які представляють штомпелівську громаду – Ю.В.Лещенком та М.М.Москальцем. Вони просили обласного керівника  допомогти вирішити питання проведення капітального ремонту дороги з твердим покриттям М-03 Штомпелівка – Ставки – Коломійцеве озеро. Водночас штомпеляни зазначили, що великовагові автомобілі, що рухаються автодорогами району, ще більше розбивають їх. Натомість вони просили, щоб підрядні дорожні організації співпрацювали з громадою і компенсували частину коштів в місцевий бюджет. З приводу даного питання та налагодження співпраці з підрядником ТОВ „Онур Конструкціон Інтернешнл“ керівники ОДА та РДА разом з депутатом обласної ради радили якнайшвидше виготовити проектно-кошторисну документацію на проведення реконструкції чи капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Крім того, перший заступник голови ОДА А.А.Пісоцький повідомив, що він запланував зустріч з представниками ТОВ „Онур Конструкціон Інтернешнл“, на яку  обов’язково запросять представників від штомпелівської громади. Озвучувалось і питання встановлення дорожних знаків на дорогах, що знаходяться на балансі ОДА, зокрема, обмежувальних. Це питання буде вирішуватись, - пообіцяв Андрій Анатолійович.
Питання проведення ремонту доріг обласного та районного підпорядкування, що проходять по території сільської ради, обговорювалось і в розмові з Ялосовецьким сільським головою С.С.Турчаніновим, який теж побував на прийомі у першого заступника голови ОДА. В ході спілкування були визначені ділянки, що потребують першочергового ремонту. Вкотре керівники наголосили, щоб відремонтувати автошляхи потрібно перш за все виготовити проектно-кошторисну документацію. Сільський голова пообіцяв якнайшвидше даним питанням зайнятися.
Начальник управління державної ветеринарної служби району Г.М.Бурлака просив керівництво області посприяти в питанні переведення коштів зі спец рахунку установи з 2017 року на потреби фінансування у поточному році, на що перший заступник голови ОДА сказав, що головою ОДА уже підписане відповідне розпорядження і питання вирішене по суті.
Озвучувалось під час проведення прийому і ряд інших нагальних питань, над якими працює влада.