Перед органами Пенсійного фонду поставлене завдання щодо виплати монетизованих субсидій

У березні цього року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії готівкою. Рішення щодо монетизації субсидій було прийнято Кабінетом Міністрів України 6 лютого. В урядовій постанові визначено, що особам, які одержують пенсії, виплата житлових субсидій буде здійснюватися органами Мінсоцполітики через органи Пенсійного фонду України.

Тобто, житлові субсидії у готівковій формі виплачуватимуться одночасно з виплатою пенсій.

Органи Пенсійного фонду області фінансуватимуть субсидії одночасно з фінансуванням виплати пенсій в межах визначених сум. Кошти будуть перераховуватися на пенсійні рахунки установ, де особа одержує пенсію відповідно до укладених договорів – або в уповноважених банках, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

Лубенське об”єднане управління Пенсійного фонду України