Pа минулу добу на Полтавщині зафіксували 61 новий випадок захворювання на коронавірус. Це новий антирекод.

Згідно інформації Полтавської обласної державної адміністрації, за минулу добу на Полтавщині зафіксували 61 новий випадок захворювання на коронавірус. Це новий антирекод.
В Хорольському районі зафіксовано 3 нових випадки захворюваності на COVID-19! Хворі знаходяться на лікуванні. За місцями проживання даних осіб проведена дезінфекція. Встановлюється коло контактних осіб.

Всього підтверджених випадків COVID-19 в районі – 15. Одужали - 5 захворівших. 9 продовжують лікування. 1 летальний випадок.
Варто зазначити, що наша область опинилася за один крок від "жовтої" зони.
Нагадуємо про прості речі, які треба робити, щоб уникнути захворювання: дезінфекцію рук, носіння масок і дотримання соціальної дистанції.
Бережіть себе і своїх рідних!