Проходять роки, все далі від нас незабутній травень 1945-го.
Ось уже 75-у весну зустрічаємо ми відтоді, як відгриміли останні постріли Другої світової війни. 9 травня є для нас найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за наш народ, який вистояв у боротьбі з нацизмом і переміг.
З нагоди Дня Перемоги у районному центрі відбулося покладання квітів до Меморіального комплексу „Вічний вогонь‟. Квіти до Меморіалу поклали голова районної державної адміністрації Роман Гловацький, голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови РДА Дмитро Кудря, заступник голови районної ради Юлія Бойко, міський голова Сергій Волошин, заступник міського голови Валентин Місніченко, керівник апарату РДА Ірина Штейнберг, військовий комісар Дмитро Чернець, начальник районного відділу поліції Валентин Козаченко. Долучились до покладання і Почесний голова районної організації ветеранів Дмитро Кражан з нинішнім головою Олександром Козиродом. Вшанували загиблих і хлопці-учасники АТО.
У зв’язку з складною епідемічною ситуацією та карантинними заходами цього року формат меморіального заходу довелося змінити і, на жаль, не всі бажаючі змогли взяти участь у покладанні квітів до Меморіалу. Але ветерани мають знати, що ми їх шануємо і пам’ятаємо про їх подвиг.
Ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю людей, які ціною власного здоров’я і життя зупинили нацистську навалу.
Хай над нами буде мирне небо, хай лунає дзвінкий сміх дітей, а відлуння війни залишається в книгах і кінофільмах. Подвиги наших дідів будуть ще довго жити в нашій пам’яті.
З Днем Перемоги!