Оголошені переможці проєктів розвитку територіальних громад області 2020 року

Оголошені переможці проєктів розвитку територіальних громад області 2020 року
Відрадно, що серед переможців цьогорічного обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад є проєкти, подані територіальними громадами Хорольщини.

Так у I категорії одним із переможців став проект Хильківської сільської ради за №37 „Покращення природного середовища біля ставка с.Хильківка Хорольського району та створення екологічної зони відпочинку‟ (обсяг фінансування проекту – 300 тис. грн., з них з обласного бюджету – 142,5 тис. грн.).
У II категорії серед переможців – проєкт „Модернізація музейного простору‟, реєстраційний номер – 5 (подавач проєкту – Хорольська районна рада). Загальний обсяг фінансування проекту – 399 850 грн, з них з обласного бюджету – 199 850 грн.
Районна державна адміністрація щиро вітає переможців та зичить подальших успіхів у справі розв’язання актуальних проблем розвитку територій.