Новорічне свято в дитсадку „Веселка‟

Із веселощами, цікавими та запальними іграми, казковою чарівністю відбувся святковий новорічний ранок у ДНЗ «Веселка». Вихователі разом з батьками й непосидючою, радісною дітворою середньої групи «Живчики» підготували і провели свято зустрічі нового року «Казкові пригоди».Разом з ведучою Тетяною Хоменко, казковими героями - Дідом Морозом, підступними і хитрющими лісовими жителями - Лисичкою та Вовчиком діти раділи і хвилювалися,

сходилися у танок, декламували віршики. Вбрані у яскраві костюми героїв казок, кожен з них мав можливість засяяти яскравою новорічною зірочкою у їх маленькому творчому натхненні, підготовлених сценічних номерах, танцювальних номерах чи декламуванні новорічних віршиків.
Як і будь-яка казка, святковий новорічний ранок засяяв яскравими ялинковими вогнями та прикрасами. Дітвора раділа солодким подарункам, про які потурбували-ся відділ освіти, молоді та спорту Хорольської райдержадміністрації і депутат Пол-тавської обласної ради Фахраддін Мухтаров.
По закінченні свята, до присутніх батьків та колективу садочка звернулися гості – голови Хорольської райдержадміністрації Лариса Звірко, районної ради Віра Мартюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Потерайло. Вони привітали з початком новорічно-різдвяного циклу свят, зичили добра, міцного здоровя, благополуччя і достатку кожній родині. Вручили гарний подарунок - сучасний мультимедійний комплекс, придбаний за кошти районного бюджету.