Новорічне привітання жителям району від Народного депутата К.Є.Іщейкіна

Дорогі земляки! Щось таке невимовно прекрасне й зовсім по-дитячому щире є у цій особливій святковій порі. Наче Господь дослухається до кожного шепоту і поспішає  виконати кожне добре побажання! Тож не шкодуйте їх - добрих, світлих, неймовірних, прекрасних побажань для своїх близьких і друзів,

мам, тат, бабусь, дідусів, діточок, кумів, колег, навіть недоброзичливцям побажаймо чогось хорошого! Щоб Господь почув і здійснив!
Головне, побажаймо нашій країні МИРУ і ЄДНОСТІ! Побажаймо кожному захиснику повернутися живим і здоровим, кожній родині - дочекатися закінчення війни! Нехай кожен день наших дітей буде сповнений любові і турботи!
А нам усім бажаю багато й сумлінно працювати! Ви скажете, що ж це за побажання під Новий рік? Я переконаний, що тільки так і збуваються мрії. Вірю в те, що досягне мети лише той, хто працює! Я вірю у наші з Вами успіхи!
Бажаю, щоб 2018-й рік став для Вас успішним, продуктивним і щедрим на добро!

З Новим Роком та Різдвом Христовим! Щиро Ваш,  Костянтин Іщейкін, Народний депутат України